دانشکده ریاضی- اخبار جاری و اطلاعیه ها
راهنمای ثبت نام از طریق سامانه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۳/۱۱ | 
بسمه تعالی
قابل توجه متقاضیان محترم پذیرش در مقطع دکتری تخصصی دانشکده ریاضی لطفآ کلیه مستندات و مدارک آموزشی پژوهشی را به ترتیب زیر تهیه و در سیستم گلستان دانشگاه علم و صنعت تا ساعت 24 روز جمعه مورخ8 1/3/98 بارگذاری نمائید. خواهشمند است به نکات ذیل توجه فرمایید :
• پس از اعلام نتایج آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور، متقاضیان معرفی شده به این دانشکده جهت ارزیابی تخصصی می بایست کلیه مدارک و مستندات خود را به همراه تکمیل فرم مشخصات و گرایش مورد نظر جهت مصاحبه، از تاریخ 8/خردادماه/98 حداکثر تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 18/خردادماه/98 در سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت ایران وارد نمایند. آدرس سامانه : برای ورود به سامانه: ورود به سامانه نیازمند نام کاربری و گذرواژه می باشد. ساختار نام کاربری و گذرواژه، به شرح ذیل اعلام می گردد. برای ورود به سامانه بدین شکل عمل فرمایید:
نام کاربری: عدد 57 را در ابتدای شماره داوطلبی خود قرار دهید گذرواژه: کدملی خود را بدون قراردادن صفرهای سمت چپ آن، استفاده نمایید. مثلا اگر شماره داوطلبی در آزمون 1111 بوده و کد ملی 0022222222 باشد، نام کاربری 571111 و گذرواژه 22222222 خواهد بود
 توجه: لطفا این راهنمای کلی را که به همت مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهیه شده است، مشاهده فرمایید، میزان و چگونگی پرداخت هزینه در این اطلاعیه آمده است: • با توجه به زمان کوتاه برای ارزیابی مدارک داوطلبان، مهلت ثبت نام و ورود اطلاعات در سامانه تمدید نخواهد شد. بدیهی است عدم تکمیل فرم و ارسال موارد ذکر شده به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه میباشد.
• صحت اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده داوطلب می باشد و در صورتیکه در هر مرحله از فرایندِ پذیرشِ داوطلب و یا حتی پس از قبولی در دانشگاه مشخص گردد که اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی مغایرت دارد مطابق با قوانین برخورد خواهد شد و پذیرش داوطلب لغو می گردد.
• هر داوطلب بایستی صرف نظر از نوع ورود (روزانه، نوبت دوم و پردیس دانشگاهی) هزینه جداگانه ای برای ثبت نام در هر گرایش پرداخت نماید.
• مربوط به سوابق آموزشی و سوابق پژوهشی داوطلب میباشد. الف - توضیحات: 1. رعایت ترتیب چینش در بارگذاری اطلاعات و مستندات ضروری است.
2. در روز مصاحبه، اصل مدارک جهت تطبیق آورده شود. ب- مدارک و مستندات مورد نیاز و اولویت قرار گرفتن هر یک در سیستم گلستان لطفا از درج مواردی خارج از دسته بندی خواسته شده یا از درج مقالاتی که پذیرش یا چاپ نشده اند، پرهیز نمایید.
۱-رزومه متقاضیان و کارنامه آزمون کتبی دکترا ( در روز مصاحبه حضوری همراه آورده شود )
۱-۱ درج تصویری از کارنامه متقاضی در آزمون سراسری به نحوی که رتبه فرد و اولویت های انتخابی متقاضی در بین دانشگاه ها مشخص شده باشد. (تصویر رشته محل های انتخابی)
3-1 تصویر تکمیل شده ی فرم مشخصات داوطلب ( همچنین، روز مصاحبه،1 نسخه پرینت شده از فرم که تکمیل شده باشد را همراه داشته باشید) 2 - مدارک هویتی و شناسنامه ای
1-2: تصویری از کلیه صفحات شناسنامه (اصل شناسنامه روز مصاحبه به همراه آورده شود). 2-2 تصویر کارت ملی (اصل کارت ملی روز مصاحبه به همراه آورده شود). ۳- قسمت مدارک تحصیلی-شغلی
1-3 تصویر مدرک ( کارشناسی ارشد ) یا گواهی فراغت از تحصیل تا شهریور ۹7 برای شاغلین به تحصیل 2-3 تصویر ریز نمرات مقطع کارشناسی ارشد
3-3 تصویر مدرک کارشناسی
4-3 تصویر ریز نمرات مقطع کارشناسی
5-3 تصویر آخرین حکم استخدامی هیئت علمی مربی در دانشگاه های وابسته به وزارت علوم برای استفاده از سهمیه مربی
5-3 تصویر مستندات ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگری (اصل مدرک روز مصاحبه به همراه آورده شود)
۴- مقالات پذیرش شده یا چاپ شده:
5- کتاب و پایان نامه
۶- سایر موارد پژوهشی:
1-6 گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
2-6 برگزیدگی در جشنواره علمی معتبر
7-مدارک آموزشی:
1-7 گواهی معدل فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و برای شاغلین به تحصیل گواهی معدل تاکنون
2-7 گواهی فراغت از تحصیل تا شهریورماه 1398 برای شاغلین به تحصیل کارشناسی ارشد
3-7 گواهی تعیین نوع تحصیل کارشناسی ارشد (روزانه/ شبانه /پردیس /مجازی)
4-7 لیست ریز نمرات کارشناسی ارشد مورد تایید دانشگاه محل تحصیل
5-7 تعداد نیمسال های تحصیلی در دوره کارشناسی ارشد مورد تایید دانشگاه محل تحصیل
6-7 گواهی معدل فارغ التحصیلان کارشناسی مورد تایید دانشگاه محل تحصیل
7-7 گواهی تعیین نوع تحصیل (روزانه /شبانه /پردیس/ مجازی)
8-7 لیست ریز نمرات کارشناسی مورد تایید دانشگاه محل تحصیل
9-7 تعداد نیم سال های تحصیلی در دوره کارشناسی مورد تایید دانشگاه محل تحصیل
10-7 مدرک زبان معتبر، به نحوی که نوع مدرک، نمره و امتیاز، زمان معتبر بودن مدرک مشخص باشد(TOEFL-IELTS-MSRT-MCHE)
توجه: لطفا این راهنمای کلی را که به همت مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهیه شده است، مشاهده فرمایید، میزان و چگونگی پرداخت هزینه در این اطلاعیه آمده است: جهت دریافت فایل راهنما اینجا را کلیک کنید (قالب pdf)
درست هرگونه مشکل با شماره روبرو تماس بگیرید: 73225405
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده ریاضی:
http://idea.iust.ac.ir/find.php?item=30.6258.56684.fa
برگشت به اصل مطلب