دانشکده ریاضی- اخبار جاری و اطلاعیه ها
دوره ایمنی برای کلیه دانشجویان

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۲۴ | 
اطلاعیه
دورهHSE:
کلیه دانشجویان دانشگاه می توانند هر هفته در سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه برای دوره HSE ثبت نمایند و با گذرندن دوره آن در آزمون شرکت نمایند. این دوره برای کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی سال 96 الزامی می باشد. در صورت نگذراندن این دوره از ورود این دانشجویان به آزمایشگاه ها و کارگاه ها جلوگیری به عمل خواهد آمد و مجوز دفاع از پایان نامه به آنها داده نخواهد شد. دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی هستند و نیاز به اخذ مجوز دفاع دارند به گونه ای برنامه ریزی نمایند که حتما در این آزمون شرکت نموده و قبول شوند.
جهت ثبت نام در آزمون:
شنبه هر هفته پس از ورود به سایت مرکز آموزش الکترونیکی HSE رفته و در لینک Sign up (http://lms.unreal.iust.ac.ir/register) ثبت نام نمائید. 
جهت مطالعه فایل های آموزشی و آزمون:
دوشنبه هر هفته مجدد بر روی لینک HSE کلیک نمائید . حتما اطلاعات را درست وارد نمائید تا مشکلات بعدی در صدور و ارسال گواهینامه ایجاد نگردد. دوشنبه ها در سایت مرکز آموزش الکترونیکی لینک HSE برای افرادی که ثبت نام نمودند باز می گردد تا فایلهای دوره را مطالعه نمائید (جهت ورود برای نام کاربری و رمز عبور از شماره دانشجویی استفاده شود) چهار شنبه ها ساعت 12 الی 14 لینک آزمون در همان قسمت دوره ها در سایت مرکز آموزش الکترونیکی فعال شده و آزمون برگزار می گردد. به دانشجویانی گواهینامه گذراندن دوره اعطا خواهد شد که نمره بالای 50 را در آزمون کسب کرده باشند. گواهینامه ها به دانشکده مربوطه ارسال خواهد شد.
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده ریاضی:
http://idea.iust.ac.ir/find.php?item=30.6258.57125.fa
برگشت به اصل مطلب