گروه علوم کامپیوتر

 | تاریخ ارسال: 1401/3/3 | 

 
هوالعلیم
هرگز به آنقدر که میپری قانع نباش هرگز نگو که بیشتر از این ممکن نیست ، دائم از خودت عبور کن و برای اینکار، قبل از هرچیز، از من عبور کن.
شاگردی که کمتر از معلمش بداند، دنیا را به عقب می‌راند؛ شاگردی که به قدر معلمش بداند، جهان را متوقف می‌کند ... این تویی که پیش می رانی ...
در عصری که همه پدیده ها ، شتابان در حال تغییر و تحول هستند، ایستایی مایه نابودی است. درود بر تو فرزند سرزمینم که پویایی را اندیشه کردی. بخصوص به تو دانشجوی خوب علوم کامپیوتر که  یکی از رشته های بنیادی و خوب دانشگاهی را برای ادامه مسیر  انتحاب کردی.
رشته‌ علوم کامپیوتر برای مطالعه‌ نحوه‌ محاسبات به وجود آمد و یک راه ارتباطی موثر بین دانش کامپیوتر و ریاضی است؛ مهمترین هدف این رشته، دستیابی به بهترین روش، برای حل یک مسئله در کمترین زمان و با بالاترین دقت است.
خروجی رشته‌ علوم کامپیوتر، افرادی با دید ریاضی نسبت به مسائل منطقی در حوزه‌های مختلف مرتبط و غیر مرتبط با کامپیوتر است. نگرش فارغ التحصیلان این رشته به صورت پایه‌ای نسبت به موضوعات است و به عنوان مثال در آن، علاوه بر آموختن زبان‌های برنامه‌نویسی، نحوه‌ ساخت آن‌ها (زبان‌های برنامه‌نویسی) هم مورد بررسی قرار می‌گیرد.
پایه و اساس رشته‌ علوم کامپیوتر علاقه به ریاضیات است. دانشجوی این رشته باید علاوه بر مباحث ریاضی به ساخت استدلال و اثبات موضوعات مختلف با دید منطقی و عددی اشتیاق داشته باشد (حتی مسائل روزمره‌ جهان پیرامون).
                                                                              
دکتر جواد وحیدی
مدیر گروه علوم کامپیوتر

                
دکتر مهدی علائیان
صفحه شخصی
    
دکتر جلیل رشیدی نیا
صفحه شخصی
  
دکتر رحمان فرنوش
صفحه شخصی
دکتر مهدی نجفی خواه
صفحه شخصی
دکتر سیده محبوبه مولوی عربشاهی
صفحه شخصی
دکتر جواد وحیدی
صفحه شخصی
دکتر ابراهیم اردشیر لاریجانی
صفحه شخصی

   
مدیران گروه علوم کامپیوتر 
 
دکتر جواد وحیدی
۱۳۹۹/۱۱/۵
لغایت
۱۴۰۱/۱۱/۵
                                                           


 

 

دفعات مشاهده: 6850 بار   |   دفعات چاپ: 162 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر