بایگانی بخش اخبار جاری و اطلاعیه ها

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 624 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,008,685 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ -

ضوابط برگزاری امتحانات

img_yw_news
شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ -

اطلاعیه مصاحبه دکتری1403

به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان چند برابر ظرفیت کد رشته های امتحانی آزمون سال 1403 به دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران معرفی شده اند میرساند که جهت فرآیند بررسی پرونده و انجام مصاحبه به صورت حضوری، مدارک زیر مورد نیاز میباشد:

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش دوازدهمین جشنواره حرکت انجمن علمی ریاضی

گزارش کلی فعالیت های انجمن علمی دانشجویی ریاضی در دوازدهمین جشنواره حرکت لیست شرکت کنندگان در تمام فعالیت ها در راستای دوازدهمین جشنواره حرکت مربوط به رشته ریاضی به شرح زیر است:

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ -

انتخابات شاخه دانشجویی انجمن رمز ایران

  با سلام احترام دانشجویان دانشگاه علم و صنعت می توانید  از طریق لینک زیر کاندید های مورد نظر را انتخاب نمایید. https://survey.porsline.ir/s/UdLiORIP

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ -

آموزش تصویری مراحل ثبت نام مصاحبه دکتری

آموزش تصویری مراحل ثبت نام مصاحبه دکتری

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ -

سخنرانی

عنوان سخنرانی: مقدمه ای بر دیفئولوژی سخنران: دکتر علیرضا احمدی زمان:هشتم خردادماه-ساعت 13:00-14:00 مکان: دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر-طبقه چهارم- اتاق 429  

img_yw_news
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ -

کسب موفقیت‌ در مسابقه ICPC

مسابقه اینترنتی برنامه‌سازی دانشجویی ICPC ، روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. در این مسابقه تیم دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر به مقام بیست و چهارم کشوری و رتبه چهارم در بین تیمهای اعزامی دانشگاه علم و صنعت دست یافت و به مسابقات منطقه ای غرب آسیا که در ۱۰ و ۱۱ خرداد برگزار می‌شود راه پیدا کرد.  لازم به ذکر است ICPC مسابقات بین‌المللی برنامه‌نویسی دانشجویی است که هر ساله توسط موسسه ACM  در مراحل منطقه‌ای و جهانی برگزار می‌شود. این مسابقه به صورت تیمی برگزار و هر تیم حداکثر ۳ شرکت‌کننده را شامل می‌شد که در آن دانشجویان باید به ۱۰ سوال (پنج سوال مبانی برنامه‌سازی و پنج سوال طراحی الگوریتم‌ها) پاسخ می‌دادند. در این مسابقه تیم اول دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر متشکل از آقایان امیرحسین عصار و محمدامین عباسی با حل 9 سوال مسابقه موفق به کسب جایگاه 24 در رده بندی نهایی و رتبه چهارم در بین تیمهای اعزامی دانشگاه علم و صنعت شدند. از نظر میزان مشارکت نیز دانشگاه علم و صنعت ایران با ۴۸ تیم بعد از دانشگاه صنعتی شریف در مقام دوم قرار گرفت. با توجه به امتیازات کسب شده در سال های گذشته، ۴ تیم منتخب از دانشگاه علم و صنعت ایران در مسابقات منطقه ای غرب آسیا که در ۱۰ و ۱۱ خرداد برگزار می‌شود حضور پیدا خواهند کرد. سرپرستی تیم‌های دانشجویی دانشگاه، امسال بر عهده دکتر سیده فرزانه غیور باغبانی بود. کسب موفقیت‌های تیم‌های دانشجویی در مسابقه اینترنتی برنامه‌سازی دانشجویی کشوری را به ایشان و سرپرست تیم تبریک گفته، توفیقات دانشجویان را در مسابقات منطقه ای آرزومندیم.

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

پیام تسلیت

انا لله و انا الیه راجعون شهادت خادم الرضا، ریاست محترم جمهوری حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیات همراه را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم و جامعه دانشگاهی تبریک و تسلیت میگوییم.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

اختتامیه؛ اولین دوره مسابقه کداکد

اولین دوره مسابقه کداکد با ابتکار انجمن علمی علوم کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت بعنوان اولین مسابقه مهندسی پرامپت در کشور با حمایت شرکت نرم‌افزاری داتین برگزار شد. پس از برگزاری مسابقه در یک دوره آنلاین در ۲۰ اردیبهشت، در ۲۷ ام اردیبهشت دور نهایی مسابقه در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار گردید و در آیین اختتامیه با حضور هیات رئیسه، برخی اعضای هیات علمی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر و داور مسابقه از شرکت نرم افزاری داتین به نفرات برتر جوایزی اهدا شد. شرکت کنندگان مسابقه در مرحله آنلاین ۱۸۴ نفر و در مرحله حضوری ۱۵ نفر بودند که در این مسابقه از سراسر کشور به رقابت پرداختند.اسامی برگزیدگان عبارتند از:رتبه اول: آقای محمدصادق پولایی از دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایرانرتبه دوم: آقای شهریار شریعتی از دانشگاه مازندرانرتبه سوم: آقای مهدی پورحیدری از دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

تبریک

انتصاب شایسته سرکار خانم دکتر پرستو کعبی نژاد، را به سمت «مدیر فرهنگی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر» با حکم سرپرست محترم دانشگاه، تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان توفیقات روزافزون ایشان را خواستاریم.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

چهل و ششمین دوره مسابقه ریاضی دانشجویی کشور به روایت تصویر

چهل و ششمین دوره مسابقه ریاضی دانشجویی کشور به روایت تصویر

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

مراسم ششمین گرامیداشت «روز زنان در ریاضیات»

مراسم ششمین گرامیداشت «روز زنان در ریاضیات» یکشنبه ٢٣ اردیبهشت ١۴٠٣ ساعت ١۶ الی ١٨ درگاه ورود به مراسم: https://vroom.um.ac.ir/mox/?proto=true

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

تبریک

انتخاب شایسته جناب آقای دکتر جواد وحیدی بعنوان عضو هیئت علمی فعال در محور مرجعیت علمی دانشگاه را تبریک می‌گوییم و توفیقات روزافزون ایشان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

انتصاب مدیر گروه

انتصاب شایسته جناب آقای دکتر مهدی نجفی خواه، را به سمت «مدیر گروه ریاضی محض دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر» با حکم سرپرست محترم دانشگاه، تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان سلامتی و تداوم توفیقات ایشان را خواستاریم.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

برگزاری اولین سخنرانی تخصصی آزمایشگاه رمزنگاری و امنیت داده دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر

 🔰برگزاری اولین سخنرانی تخصصی آزمایشگاه رمزنگاری و امنیت داده دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر 🔴 موضوع: « گذری بر حوزه های امنیت » 🔷 سخنران:جناب آقای دکتر ابوالفضل دیانت، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم وصنعت ایران و نماینده انجمن رمز ایران در دانشگاه علم و صنعت ایران 📌 زمان: سه شنبه ۲۵ اردیبهشت 1403 ساعت: ۱۰:۳۰ الی ۱۲ 🌐علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر و انتخاب گزینه میهمان در این سخنرانی شرکت کنند. https://meetingvc.iust.ac.ir/math-rww 📌و از طریق لینک زیر می توانید فرم ثبت نام وبینار را تکمیل بفرمایید. https://survey.porsline.ir/s/loCOur0T

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

کسب مدال در چهل و ششمین دوره مسابقه ریاضی دانشجویی کشور

در چهل و ششمین دوره مسابقه ریاضی دانشجویی کشور که از ۱۱ لغایت ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ در دانشگاه تبریز برگزار شد، دانشجویان تیم دانشکده موفق به کسب یک مدال نقره و یک دیپلم افتخار و کسب رتبه دهم تیمی شدند. در این رقابت‌ها، آقای طاها حسین پور مدال نقره و خانم رازان تیرنا دیپلم افتخار دریافت کردند. این موفقیت ارزشمند را به دانشجویان عزیز، سرپرست و مربی تیم، خانم دکتر زهره مستقیم و آقای سهند محمودیان و همه اعضای دانشکده تبریک گفته و توفیقات روزافزون همگی را خواستاریم.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

استاد سرآمد آموزشی دانشگاه

 انتخاب شایسته جناب آقای دکتر مسعود هادیان را بعنوان استاد سرآمد آموزشی دانشگاه در دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر در سال ۱۴۰۲ تبریک می‌گوییم و توفیقات روزافزون ایشان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

img_yw_news
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ -

پیام رسان های دانشکده

مقارن با عید سعید فطر کانال های اطلاع رسانی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه علم وصنعت ایران در پیام رسان های بله و تلگرام ایجاد شد.

img_yw_news
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ -

کارگاه آموزشی

 به اطلاع میرساند، دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر در نظر دارد کارگاه آموزشی " آشنایی با روش تحقیق " را در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰ در کلاس ۲۰۱ طبقه دوم  دانشکده برگزار نماید. بدین وسیله از شما جهت شرکت در این دوره آموزشی دعوت به عمل میآید. شرکت در این دوره برای دانشجویان مقطع ارشد و دکتری ورودی ۱۴۰۲ الزامی است. با آرزوی توفیق الهی آموزش تحصیلات تکمیلی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر

img_yw_news
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ -

کداکد

مسابقه‌ای جذاب با محوریت prompt engineering کافیه با GPT سوالاتی که معمولا با برنامه نویسی حل میکردید رو درمیون بذارید تا به پرامپت مناسبی برسید که کد جواب مسئله رو تولید میکنه

img_yw_news
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ -

فراخوان «برنامه حمایت از حرکت در مرز دانش ریاضی»*

🔻بنیاد ملی علم ایران در نظر دارد، از دانشمندان و محققان برجسته علمی کشور در حوزه ریاضی، در راستای حرکت در مرزهای دانش جهانی ریاضی حمایت نماید. این حمایت، بن پایه توسعه علمی در حوزه ریاضی را برای کشور فراهم خواهد ساخت. با توجه به حیطه وظایف بنیاد، بدیهی است در این برنامه حمایت‌ها تا پذیرش نظریه علمی و انتشار در مجلات برجسته جهانی، صورت خواهد گرفت. در این راستا همکاری هدفمند، مؤثر و تثبیت‌شده دانشمند ایرانی با دانشمندان برجسته بین‌المللی مورد تأکید و حمایت ویژه قرار خواهد داشت. 

img_yw_news
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ -

گزارش تصویری از افطاری دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر

گزارش_تصویری از مراسم ضیافت افطاری دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۳

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ -

جلسه پژوهشی

جلسه شورای عمومی دانشکده روزشنبه ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ برگزار شد. در این جلسه خانم مقیسه کارشناس دفتر امور پژوهش دانشگاه، توضیحاتی در مورد شاخص آلتمتریکس (رویت پذیری و تاثیر گذاری اجتماعی پژوهشها) دادند و اساتید محترم نیز به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ -

برنامه راهیان دانش

برنامه راهیان دانش به ابتکار معاونت فرهنگی  و اجتماعی دانشگاه، با حضور دانش آموزان و مسئولین مجتمع های آموزشی سمیه و دکتر حسابی و میزبانی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر برگزار گردید در این بازدیدها دانش آموزان با رشته های علوم کامپیوتر، ریاضی، آمار و احتمال، رمز و کد و داده کاوی آشنا شدند.

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ -

دانشجویان ممتاز کارشناسی ارشد ۱۴۰۲-۱۴۰۳

دانشجویان ممتاز کارشناسی ارشد ۱۴۰۲-۱۴۰۳

صفحه 1 از 20    
اولین
قبلی
1
...